Porota

Radek Stiller

CZRadek Stiller

Dril je synonymem pro píli, nasazení a odhodlání posouvat tvé limity a přesně to, stojí za vznikem značky DRILL Athletics! Radek krom toho, že je zakladatelem této značky, je také sportovec a nadšenec do veškerého soutěžení. Kromě silových sportů se také zamiloval do bojových sportů, a to do MMA a brazilského jiu-jitsu, které ho nyní nejvíce naplňuje. Vedle toho ve svém volném čase aktivně propaguje sport, motivuje, pomáhá lidem se začít hýbat.

Petr Skokan

CZPetr Skokan

lektor kalisteniky, street workoutu a fitness, reprezentant ERS Workout
  • instruktor Fitness trenérská škola Mgr. Zuzany Kubáňové
  • Foam Rolling: Principals and Practices
  • sponzorovaný atlet: RVL13, TEJPY.CZ
  • specializace: weighted - freestyle - sets and reps, handstands, planche, frontlever/backlever, one arm pulling, funkční a kruhový trénink, silový trojboj, sezónní příprava sportovců, tabata, dynamika - maximální síla - vytrvalost
  • účast a získání řady medailí v tuzemských i zahraničních soutěžích od roku 2014 (např. 24.6.2017 - 1.místo Mistrovství České Republiky od 75 kg, 12.8.2017 - 1.místo místo SHWB Chomutov - Freestyle od 80kg)
  • rehabilitační a kompenzační cvičení
  • výživové poradenství
  • porotcování na mezinárodních soutěžích
Kristýnka Kronovetrová

CZKristýnka Kronovetrová

Tanci se věnuje odmalička, absolvovala konzervatoř Taneční Centrum Praha, kde získala vzdělání v klasických, moderních i jazzových tanečních technikách. Součástí studia byla i inscenační praxe současného tanečního divadla a spolupráce s mnoha zahraničními pedagogy. Byla dlouholetou členkou souboru Ballet Prague Junior. Nyní se věnuje výuce dětí i dospělých v Centru tance, tanečním studiu v Brandýse nad Labem a spolupracuje s Národním divadle v Praze. Absolvovala řadu stáží, mimo jiné v Royal Ballet School of Antwerp.

Filip Drabek

CZFilip Drabek

Po střední škole Polygrafické si na bakalářské studium vybral fakultu umění na Ostravské univerzitě. V posledním ročníku odjel na 3 měsíce na Island pracovat do umělecké galerie. Po návratu úspěšně složil přijímací zkoušky na Vysokou školu výtvarných umění v Bratislavě, kde studuje v ateliéru Ø Fotografii, na katedře Fotografie a nových médií.

SPORT: Aerial silk se začal věnovat v roce 2013 pod vedením akrobatky Zuzany Jasanové. Časem mu k tomu přibyl i pole dance v Olomouckém studiu Apokalips pod vedením Michaely Koudelkové. Po dobu pobytu na Islandu, v Reykjavíku pravidelně navštěvoval pole sport studio a studio zaměřené na pole art (zde bylo k dispozici vše, od workout až po aerial hoop), kde se dále zdokonaloval a získával další zkušenosti v těchto disciplínách. V současné době vyučuje kurzy aerial silk, aerial hoop a pole dance v Bratislavském studiu The No limits Gym Niny Peráčkové.

Ondřej Pech

CZOndřej Pech

Ondřej Pech bývalý reprezentant v plážové kopané je herec a filmař věnující se převážně parkouru. Po střední škole chvíli studoval herectví na pražské DAMU, ale nakonec se rozhodl pro Univerzitu Karlovu a studiu psychologie. I přes to se však věnoval hereckému světu, kde na divadelních přehlídkách obdržel za své výkony i několik ocenění například za roli Mefista v inscenaci Dvě duše v sobě mám nebo za roli Radúze v Radúzovi a Mahuleně. Po Státní Opeře ho teď můžete vidět například ve vinohradském divadle D21, kde působí jako host. Krom několika českých seriálu ho televizní divák může znát prakticky jen ze zahraničních filmů a seriálů. Krom herectví se Ondřej věnuje i divadelní a u filmu pak pomocné režii.

Duo Estrellas

HUDuo Estrellas

Anett Bakonyi a Petra Molnár

Úžasné akrobatické duo z Maďarska. Anett s Petrou mají na kontě ta nejlepší ocenění, a to z mistrovství Evropy a světa, kde se umístily na prvních místech. Kromě aerial hoop se věnují aerial silks, pole dance a mají i srdce, na kterém tančí dech beroucí show.

Copyright 2019

www.cespas.cz